Gezilecek Yerler

Mucur Gezilecek Yerleri

EĞLENCE  

Çiftlikköy İlçesi, Sahil Mahallesi, deniz kenarı boyunca uzanan Sahil Yolu çevresinde, birçok cafe, bar , türkü evi, çay bahçesi ve lokanta bulunmaktadır.

Ayrıca, akşamüstleri kurulup gecenin geç saatine kadar açık olan standlardan, çok çeşitli hediyelik eşyalar bulabilirsiniz.

Bu Sahil Yolu , başlı başına, sabah ve akşam yürüyüşlerinde, bisiklet yolu ve yürüme yolu ile hem spor hem de gezinti amaçlı olsun, çok keyifli bir atmosfere sahiptir.

Özellikle hafta sonlarında, Sahil Yolu ve Halk Plajı, sahip olduğu Piknik ve Mesire Alanları ile çevre illerdeki birçok insanın uğrak yeri olmuştur.

ALIŞVERİŞ  

Çiftlikköy İlçesi, yerleşim alanı olarak, Türkiye’nin en işlek yollarından biri olan, Yalova-İzmit E-5 Karayolu üzerinde olması sebebiyle, bu yol üzerinde çok çeşitli lokantalar, “kendin pişir kendin ye”, “piliç çevirme” tipi restoranlar, tatlıcı ve lokumcular, hediyelik eşya satan marketler, yüksek bir kalite seviyesine sahip olan sera ve saksı çiçekçileri bulunmaktadır.

Ayrıca büyük markaların alış-veriş merkezleri de bu yol kenarında bulunmaktadır.

Türkiye’nin gözde mekanlarından biri olan, Çiftlikköy İlçesi sınırları içinde yaklaşık 12 adet firmanın benzin istasyonları, çoğu ihtiyacınızı giderecek kapasitededir.

Mucur

Kullanıcı giriş bilgileriniz

Fill the forms bellow to register

Şifrenizi sıfırlayın!

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.