Yönetim Politikalarımız

Yönetim Politikalarımız

KALİTE POLİTİKAMIZ
Eşitlikçi, açık, çalışkan ve yenilikçi hizmet felsefemizi tüm birimlerimizde ve ilişkilerimizde, bilimsel metotlar kullanarak uygulamak, üyelerimize ve toplumumuza kesin fayda sağlamak ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmek.

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ POLİTİKAMIZ
Yasal şartlar çerçevesinde ve kurumumuzun gerekleri doğrultusunda yeterli sayıda insan kaynağını istihdam etmek, eşitlikçi olmak ve insan kaynaklarımızın yeterliliklerini sürekli geliştirmek.

HABERLEŞME VE İLETİŞİM POLİTİKAMIZ
Üyelerimiz ve toplumumuz ile kesintisiz iletişim kurmak için çağdaş iletişim araçlarını kullanmak ve haberleşme, iletişim tekniklerimizi sürekli iyileştirmek.

MALİ YÖNETİM POLİTİKAMIZ
Kurumsal hedeflerimizi gerçekleştirecek ve çalışma alanımızda ekonomik yükümlülüklerimizi yerine getirecek mali güce sahip olmak, gelir kaynaklarını çeşitlendirerek mali itibarımızı sürdürebilir kılmak ve hizmetlerimizi yasal çerçevede güven içinde vermek.

ÜYE MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ
Paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini geri bildirim kanallarımızı sürekli açık tutarak almak, değerlendirmek ve stratejik ortaklık temelinde katma değer yaratacak bölgesel ve sektörel projeler oluşturmak, uygulamak. Üyelerimizin memnuniyetini sürekli kılmak.

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI
Sahip olduğumuz bilgi varlıklarının bütünlüğünü korumak, ulaşılabilirliğini ve güvenirliğini sağlamak için insan kaynaklarımızın, tedarikçilerimizin yetkinliğini ve teknik altyapımızı sürekli iyileştirmek.

Kurumsal

Kullanıcı giriş bilgileriniz

Fill the forms bellow to register

Şifrenizi sıfırlayın!

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.